Jesteś tutaj
Strona główna > Case Study > Case study projektu muzycznego – przygotował Marcin Kruk

Case study projektu muzycznego – przygotował Marcin Kruk

Jak dobrze przeprowadzić kampanię projektu muzycznego? Dowiedz się od tych, którzy mają to już za sobą – zobacz case study przygotowane przez naszego projektodawcę!

Dwa lata temu Marcin Kruk zebrał na PolakPotrafi dokładnie 7623 zł na wydanie swojej pierwszej płyty.

W zeszłym tygodniu, specjalnie dla społeczności PolakPotrafi.pl nadawał live na Facebooku – przygotował case study swojego projektu i podpowiedział jak skutecznie przeprowadzić projekt muzyczny.

Sprawdźcie co przygotował dla Was Marcin:

 

Komentuj
Magdalena Komur
Najwięcej satysfakcji daje jej uszczęśliwianie innych. Sposób na to odnalazła w teatrze, z którym przygodę zaczęła już w podstawówce i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza innym radości ze sceny. Zawsze zaangażowana w działania z ludźmi. Lubi szukać nowych niesztampowych rozwiązań i nie boi się eksperymentów. Od 2016 roku #crowdfundingHEROine w zespole PolakPotrafi.pl, najmłodsza w zespole. Lubi mierzyć się z trudnymi tematami, nie ma dla niej tabu. Można powiedzieć, że prowadzi podwójne, a nawet potrójne życie aktorki, studentki i koordynatora projektów i każdy się zastanawia kiedy ma czas się wyspać. Zawsze tłumaczy, że to dlatego, że aktor ma to szczęście, że może żyć kilka razy w ciągu jednego życia.
Top